İade/İptal İlkeleri

Hizmet İptali Ve Para İadesi

Mimpage.com hizmetleri ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz ürün ve hizmeti iade edebilirsiniz. Ürünü satın aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Ürün ve hizmet iadesi istekleriniz koşulsuz kabul edilecektir. 

Ürün ve hizmetlerin İadesi Kuralları:

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İadenin istenebilmesi için ürün ve hizmetin tekar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu bakımdan;

• Alan adı satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir.
• Ürün/hizmet iade isteği 15 gün içinde yapılmış olmalıdır.
• Ürün/hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak (form doldurarak) yapılmalıdır.
• İade isteyebilmek için ürün/hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı kredi kartı komisyonu iade tutarından düşülecektir.
• Lütfen dikkat : iade talebinde bulunduktan sonra e-posta ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura kdv bedeli iade tutarından indirilir.
• Kargo, posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masrafla iade tutarından indilir.

Saygılarımızla... Mimpage.com

mimpage © 2017